Babel Terrace

İsmini eski dünyanın yedi harikasından biri olarak kabul edilen efsanevi şehir, Babil'in asma bahçelerinden alan Babel Terrace, duvarlar bahçeleri, yeşilin tüm güzelliği ve eşsiz doğa manzarası ile birlikte, Safranbolu-Tokatlı mevkiinde sizlere konforlu bir yaşam ayrıcalığı vaat ediyor. 80 adet meskenden oluşan yaşam alanı, 80 araçlık kapalı yer altı otoparkı, açık yüzme havuzu, mini spor sahası, seyir terası, meyve bahçesi ve büyükleri bile heyecanlandıracak oyun parkı ile yeşilin, panaromik kanyon ve dağ manzarasının keyfini, ayrıcalıklı standartlar ile birleştirerek keyifli bir alana dönüşüyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Bargah Residence

Helka'nın Safranbolu'daki ilk projesi Bargah Residence Safranbolu’nun Bağlar tarihi dokusunun hemen yanı başı olan Arslanlar bölgesinde tarihi silüeti ve bugünün modern mimari dili ile iç içe bir yaşam sunuyor. İçinde loft mimarisi ve minimalizm odaklı bir dünya bulunan Bargah Residence, mimarisi ve konumuyla şehirde yeni bir heyecan yaşatıyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Münhani Residence

İsmini, mimari dizaynına ilham olan bir Selçuklu motifinden alan Münhani Residence, Safranbolu'nun en nezih semtlerinden birisi olan Yeni Mahalle Özgür Sokak' da yükseliyor. Münhani motifli siyah çelik, kırmızı ateş tuğlası, cam ve sadelikten doğan zerafet.

DETAYLI BİLGİ İÇİN
TAAHHÜT PROJELERİ
2024